معرفی فیلم Us ساخته جوردن پیل

فیلم Us در فضای خط ساحلی کالیفرنیای شمالی، داستان آدلاین ویلسون با بازی لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)، زنی را روایت می‌کند که به همراه همسرش گیب با بازی وینستون دوک (Winston Duke) و دو فرزندشان با بازی شهادی رایت جوزف (Shahadi Wright Joseph) و ایوان الکس (Evan Alex) برای تعطیلات تابستانی به ویلای دوران بچگی آدلاین می‌روند. آدلاین که از آسیبی دردناک در گذشته رنج می‌برد، خیلی زود مطمئن می‌شود که قرار است اتفاق بدی برای خانواده‌اش بیفتد.

آدلاین و خانواده‌اش پس از گذراندن یک روز در کنار ساحل به همراه خانواده‌ی تایلر (با بازی الیزابت ماس (Elisabeth Moss)، تام هایدکر (Tim Heidecker)، کالی شلدون (Cali Sheldon)، نوئل شلدون (Noelle Sheldon)) به ویلای خود برمی‌گردند و متوجه می‌شوند چهار نفر در مقابل ویلا ایستاده‌اند. Us یک خانواده‌ی آمریکایی عادی را با رقیبی عجیب و وحشتناک روبرو می‌کند: همزادهای خودشان.

نویسندگی و کارگردانی فیلم Us برعهده‌ی جوردن پیل بوده، که همچنین تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد. دیگر تهیه‌کنندگان این فیلم شان مک‌کیتریک (Sean McKittrick)، جیسون بلوم (Jason Blum)، ایان کوپر (Ian Cooper) و دنیل لوپی (Daniel Lupi) هستند.

فیلم ترسناک us