تریلر و اطلاعات یخ زده 2 - frozen 2019

تریلر رسمی Frozen 2

مقدمه

انیمیشن Frozen (فروزن) که لقب پرفروشترین انیمیشن تاریخ را یدک میکشد پس از 6 سال با قسمت دوم خود باز خواهد گشت که طرفداران دنیای انیمیشن را دوباره خوشحال کند . قسمت اول انیمیشن Frozen محصول 2013 و به کارگردانی جنیفر لی و کریس باک در کمپانی والت دیزنی ساخته شده بود.  این انیمیشن موفق شد بیش از ۱.۲ میلیارد دلار که شامل ۴۰۰ میلیون دلار در آمریکایی شمالی و ۸۷۵ میلیون دلار در سراسر جهان می‌شود، فروش کند .

 

جاش گد برای صداپیشگی اولاف، کریستن بل برای صداپیشگی پرنسس آنا و آیدینا منزل برای صداپیشگی ملکه السا که صداپیشگان انیمیشن اصلی بودند، از جمله صداپیشگانی هستند که در انیمیشن Frozen 2 باز خواهند گشت .

خلاصه قسمت اول:

داستان این انیمیشن پیرو دو شاهزاده است به نام‌های آنا و السا که با هم رابطه عاطفی نزدیکی دارند .السا دارای قدرت مادرزادی خاصی است که میتواند یخ بسازد و آن را کنترل کند . در طول داستان آنا والسا در حال بازی با هم هستند که اتفاقی ناگوار رخ میدهد و آنا در پی آن آسیب میبیند . بعد از آن اتفاق السا تا حد امکان خودش را از آنا و مردم شهر دور نگه میدارد تا به کسی آسیب نرساند . ولی آنا برای جلوگیری از تنهایی همیشه به دنبال ارتباط با السا است در آخر در روز تاجگذاری السا به عنوان ملکه کشور او مجبور میشود که با مردم رو در رو شود که باعث حوادث ناگواری میشود .

 

والت دیزنی با آوردن موسیقی های کلاسیک خود در این انیمیشن دوباره حس انیمیشن های کلاسیک مانند پری دریایی را به ببیننده القا کرد به طوری که اگر از بچگی انیمیشن های والت دیزنی را دنبال کرده باشید امکان ندارد این انیمیشن را ببینید و عاشق آن نشوید .

 

نکته جالب داستان در این انیمیشن عدم وجود نامادری یا شخصیت منفی خیلی وحشتناک است و داستان حول عدم توانایی السا در کنترل قدرتش  که در طول داستان باعث آسیب به دیگران میشود میگردد .

انیمیشن frozen 2 دانلود نسخه جدید قسمت یخ زده فروزن

 

در این انیمیشن شخصتی به شکل آدم برفی به نام اولاف هم وجود دارد که در بچگی به دست السا درست شده است . کاملا مشخص است که ساخت این شخصیت با هدف بوده به گونه ای که بچه ها با دیدن این انیمیشن عاشق این شخصیت میشوند و  فروش عروسک های این شخصیت سود بسیاری برای کمپانی های سازنده در پی داشت و احتمالا این شخصیت در قسمت دوم این انیمیشن دارای نقش پر رنگ تری خواهد بود .

علاقه کمپانی والت دیزنی برای ساخت ادامه انیمیشن

والت دیزنی دو انیمیشن کوتاه براساس این مجموعه را که شامل انیمیشن Frozen Fever (تب فروزن) و انیمیشن Olaf’s Frozen Adventure (ماجراجویی یخ زده اولاف) می‌شود، منتشر کرده است. که بازهم با استقبال رو به رو شد و والت دیزنی را رفته رفته بیشتر ترغیب میکرد که این انیمیشن پر طرفدار یک بار دیگر هم به روی پرده ی نقره ای سینما بفرستد

یک پیشبینی جالب

با توجه به عدم پخش تریلر در مورد قسمت جدید انیمیشن بسیار سخت میتوان داستان را حدس  زد ولی احتمالا در قسمت دوم انیمیشن Frozen باید منتظر ساختن یک شخصیت مرد برای جلوگیری بیشتر از تنهایی شخصیت السا باشیم . البته همیشه والت دیزنی در راضی کردن طرفداران خود بسیار موفق بوده است و بهترین راه را برای استقبال آن ها در پیش خواهد گرفت

انیمیشن Frozen 2 دانلود قسمت 2019 1398 1399 دوم

 

تاریخ اکران انیمیشن Frozen 2

دنباله انیمیشن Frozen  که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲7 نوامبر ۲۰۱۹ (۶ آذر ۱۳۹8) اکران شود، اکنون ۵ روز زودتر و برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ۱۳۹8) برنامه‌ریزی شده است . پس باید تا اخرین ماه  پاییز سال 1398 منتظر اکران انیمیشن Frozen 2 بمانیم .