معرفی فیلم جومانجی 3 - به جنگل خوش آمدید

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۹۶) به روی پرده‌های سینما رفت و با وجود دریافت نقدهای متوسط، عملکرد بسیار درخشانی را در گیشه داشت. این فیلم که با بودجه‌ای معادل ۹۰ میلیون دلار تولید شده بود، موفق شد بیش از ۹۶۱ میلیون دلار که شامل ۴۰۴.۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۵۵۷.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند و به پنجمین فیلم پر فروش سال ۲۰۱۷ تبدیل شود. پس از موفقیت این فیلم، شرکت سونی پیکچرز خیلی زود ساخت دنباله این فیلم را تایید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلمبرداری و تولید قسمت سوم فیلم Jumanji (جومانجی) رسما آغاز شده است. دواین جانسون با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) آغاز شده است. این تصویر اطلاعاتی از فیلم را فاش نمی‌کند و تنها شاهد رام کارتریج بازی جومانجی هستیم که جانسون در توییت خود نیز طرفداران را به انجام بازی فرا می‌خواند.

فیلم جومانجی 3 کی اکران خواهد شد

در حال حاضر فیلم جومانجی 3 قرار است در 13 دسامبر 2019 (22 آذر 1398) به روی پرده‌های سینما برود. این تاریخ درست یک هفته قبل از اکران قسمت نهم فیلم جنگ ستارگان است. جومانجی 2 هم قبلا در سال 2017 پس از فیلم Star Wars: The Last Jedi اکران شد اما هر دو فیلم توانستند عملکرد قابل توجهی را در باکس آفیس داشته باشند و احتمالا امسال هم اینگونه خواهد بود

دانلود فیلم جومانجی 1 بدون سانسور
بازیگران فیلم Jumanji 3 چه کسانی هستند

گروه بازیگران اصلی شماره قبل یعنی دواین جانسون، کوین هارت، کارن گیلیگان و جک بلک همگی در کنار بازیگران دوران جوانی شخصیت‌ها یعنی آلکس ولف، سرداریوس بلیر، مورگان ترنر و مدیسون آیسمن بازگشته‌اند. همچنین می‌دانیم که ریس داربی (Rhys Darby) هم در فیلم به عنوان راهنمای بازیکنان یعنی نایجل، دوباره ایفای نقش می‌کند

نیک جوناس هم قرار است برای ایفای نقش شخصیت «جفرسون سیپلین مکدونا» در کنار کولین هنکس در نقش نسخه مسن‌تر او بازگردد. بازیگران جدیدی که اضافه شده‌اند شامل آوکوافینا (Awkwafina) از فیلم Crazy Rich Asians، دنی گلاور، دنی دویتو و دانیا رامیرز هستند. فعلا نقش این بازیگران جدید در فیلم مشخص نیست. اسکات رزنبرگ و جف پینکر فیلمنامه جومانجی 3 را نوشته‌اند و جیک کاسدان قرار است فیلم را کارگردانی کند.

دانلود فیلم جومانجی 3

داستان فیلم جومانجی 3

داستان فیلم جومانجی 2 اینگونه تمام شد که این چهار دوست بالاخره توانستند بازی ویدیویی جومانجی را نابود کنند تا دیگر کسی در دنیای جنگی آن گیر نیفتد. اما قطعا این نمی‌تواند پایانی بر جومانجی باشد. جزئیات زیادی از داستان دنباله جومانجی معلوم نیست اما احتمالا درباره توضیح این است که بازی جومانجی چطور می‌تواند خودش را بازسازی کند و شاهد فرم جدید آن باشیم که قرار است داشته باشد. احتمالا شاهد تاریخچه این بازی باشیم و ببینیم که از کجا آمده و چه کسی آن را ایجاد کرده است.

با وجود اینکه جیک کاسدان جزئیات مربوط به نحوه ارتباط فیلم Jumanji 3 با نسخه اولیه این فیلم را فاش نکرده است، به نظر می‌رسد که نسخه سوم فیلم جومانجی نیز با اشاراتی مانند فیلم Welcome to the Jungle، با نسخه اولیه فیلم جومانجی ارتباط برقرار خواهد کرد. فیلم دوم توانست با اشارات کوچکی به نقش ویلیامز، برداشت مستقل و منحصر به فرد خود را از کتاب تصویری نوشته شده توسط کریس ون آلزبرگ ارائه دهد.


شاید بپسندید