معرفی خنده دار ترین فیلم ها و سریال های تاریخ سینما

فیلم های زیادی در ژانر کمدی در سینما پخش و اکران شده اند و این همه تنوع مارو گیج میکنه که کودوم فیلم و سریال بیشتر میتونه مارو بخندونه.

در این پست قصد داریم خنده دار ترین فیلم ها و سریال های تاریخ سینما را برای شما معرفی کنیم.

 

1.Friends 

اگر حالت روحی بدی دارید و دوست دارین از این حال در بیاین این سریالو پیشنهاد میکنم.این سریال 10 فصلی داستانی فوق العاده را دنبال میکند که حتما لباتونو به خنده میاره و شمارو معتاد خودش میکنه.

 

2.Seinfeld

گرچه در اوایل این سریال طرفداران زیادی نداشت اما با کیفیت و کلاس بالایش به یکی از پر بیننده ترین سریال های آمریکایی تبدیل شد.این سریال دارای اپیزود های بسیار خنده داری است که هر بیننده ای را به خود جذب میکند و ارزش چند بار دیدن را به این فیلم میدهد.

 

3.Workaholics

این سریال داستان سه جوان که همیشه در حال مصرف مواد هستند و را نشان میدهد که در حال انجام کار های احمقانه هستند.اگر به شوخی های بی معنا و مسخره بازی در فیلم ها علاقه دارید این سریال رو به شما پیشنهاد میکنم.

 

4.The Grimsby Brothers

این فیلم واقعا ارزش چند بار دیدن را دارد.توبی یک مرد از طبقه پایین جامعه است که پس از سال ها گشتن بالاخره برادر خودشو پیدا میکنه و...

 

5.Dirty Grandpa

پدر بزرگی با نقش آفرینی دنیرو که یک ژنرال سابق ارتش است با نوه خود به مسافرتی میرود که متوجه میشود نوه اش سعی بر ازدواجی دارد که در آن درست تصمیم گرفته نشده استو...

 

6.Horrible Bosses

داستان سه کارمند را نشان میدهد که برای خلاصی از شر رئسایشان تصمیم به قتل آنها میزنند و...

 

مطالب مرتبط:
معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود

فهرست پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما