دیپ نود چیست و چگونه کار میکند - Deep Nude

اگه اطلاعاتی در رابطه با Deep Fake داشته باشید فکر میکنید که اون خیلی بد بود، ولی باید بهتون بگم توی اینترنت یه چیز دیگه ای هم وجود داره که خیلی از اون دور تر و وحشتناک تره چیزی برای لخت مادر زاد کردن( عکس های عمیقِ لخت) یا همون (Deep Nudes)

برنامه ای که اخیرا توجه کاربران اینترنت رو به هر دلیلی به خودش جذب کرده یکی از بدترین کابوس های هر زنی ست این برنامه برای ایجاد تصویر برهنه از بدن کاملا پوشاندن ی از یک زن هستش اونم تنها با یک کلیک.

شرکت Al بعد از انتشار Deep Nudes از انتشار این برنامه در ویندوز و لینوکس که در ماه های مارس راه اندازی شد خبر داد.

این برنامه با یک روش بسیار ساده کار میکند. شما یک عکس از یک فرد با لباس را انتخاب میکنید که برنامه تصویر جدیدی از همان شخص (بدون لباس) را ایجاد میکند.

یکی از برنامه نویسانِ این برنامه وقتی در حال آزمایش این نرم افزار بود متوجه شد که حتی تصاویری از مجلاتی ماننده ( جام جم، همشهری، اطلاعات، کیهان ) را میتوانند به صورت برهنه دستکاری کننند.

خوشبختانه، برنامه بعد از انتشار در زمان بسیار کوتاه توسط برنامه نویسان و سازندگانش از روی اینترنت برداشته شد ولی به دلیل این که هنوز این برنامه دسته کسانی که آن را دانلود کرده اند میباشد میتوان ابراز نگرانی کرد.

deep nude


ناشر این برنامه میگوید:

داستان تاریخ کوتاه و پایان (نرم افزار لخت کننده) (Deep Nude ). که ما چند ماه پیش برای سرگرمی کاربران ساخته بودیم.
ما فکر میکردیم که فروش هر ماه چندین بار به گونه ای کنترل میشود، صادقانه بگیم، برنامه عالی نیست، فقط با عکس های خاص کار میکنه و نه هر کسی.

ما اصلا فکر نمیکردیم که ویروسی بشه و متاسفانه ما نمیتونیم ترافیک این برنامه رو کنترل کنیم، ما تقاضا برای استفاده از این برنامه رو به شدت زیر ارزش آرمان هامون میدونیم.
با وجود اقدامات ایمنی ( علامت های مشخص شده برای استفاده ) اگر پانصد هزار نفر از آن استفاده کنند در این که افراد سوء استفاده کننده بسیار بالا باشد شکی نیست و ما نمیخواهیم این کار رو برای پول انجام بدیم.

مسلما برخی از نسخه های Deep Nude در اینترنت منتشر شده و معلوم نیست دست چند نفر افتاده، اما ما نمیخواهیم بین اونهایی باشیم که این برنامه رو به فروش میرسونند. دانلود نرم افزار از منابع دیگه و یا به اشتراک گذاری آن با هر وسیله ای دیگر در برابر شرایط وب سایت ما نخواهد بود و دیگه دست ما نیست.


از حالا به بعد نسخه ای دیگه ای از  دیپ نود Deep Nude توی اینترنت منتشر نمیشود و به هیچ وجه هیچ کس اجازه استفاده از آن را نخواهد داشت. حتی مجوز برای فعال کردن نسخه های قبلی

افرادی که این برنامه رو ارتقا دادند بازپرداخت خواهند گرفت.

" جهان هنوز برای DeepNudes آماده نیست. "

این مقاله هم به پایان رسید. سوالی، نظری، انتقادی داشتید در بخش نظرات برامون ارسال کنید.