رفع مشکل برعکس نوشتن در تایپ فونت فارسی بعد از نصب نرم افزار فتوشاپ

مقدمه:

اگر ما بعد از نصب نرم افزار فتوشاپ با مشکل برعکس نوشتن متن های فارسی ( فونت های فارسی ) یا جدا جدا نوشته شدن آن رو به رو شدید اصلا نگران نباشید امروز در پایـ سافت ما چند روش برای حل یا رفع این مشکل برای برعکس نوشته شدن متن ها هنگام تایپ در تمام نسخه های مختلف نرم افزار فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم.

حل مشکل بر عکس نوشته شدن حروف و اعداد فارسی بعد از نصب فتوشاپ Photoshop

Fix the problem of writing letters and numbers after installing Photoshop Photoshop

میشه گفت تمام کاربران فتوشاپ فکر میکنند مشکل جدا نوشته شدن یا معکوس نوشته شدن متن های فارسی به نسخه ی فتوشاپی که نصب کرده اند (cc, cs4, cs5, cs6, cc2017, cc2018, cc2019) ای که از اینترنت دانلود کرده اند مرتبط است و برنامه ای که از اینترنت دانلود کرده اند یا خریداری کرده اند را از کامپیوتر یا لب تاپ خودشون پاک میکنند اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که با این مشکل رو به رو شدید به راحتی میتوانید باخواندن ادامه ی این راهنما با اعمال تنظیماتی که داخل فتوشاپ وجود دارد به راحتی این مشکل را حل کنید .

 

حل مشکل خراب نوشته شدن حروف فارسی در فتوشاپ

حل مشکل برعکس نوشتن فونت فارسی در برنامه ی فتوشاپ

برای رفع این مشکل وارد برنامه ی فتوشاپ شوید

از منوی Edit گزینه ی Preferences را انتخاب کنید ( بعد از کلیک روی منوی باز شده روی گزینه ی Type کلیک کنید تا صفحه مورد نظر باز شود.

حل مشکل حروف فارسی در فتوشاپ

توی این مرحله توی قسمت Choose text Engine Options دو گزینه وجود دارد که شما باید به جای East Asian گزینه ی Middle Eastern And South Asian رو انتخاب کنید بعد از انتخاب گزینه ی ok را بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

حل مشکل فارسی درفتوشاپ

برنامه را ببندید و مجدادا آن را باز کنید.

تبریک میگم شما موفق شدید مشکل خراب نوشته شدنه حروف فارسی در فتوشاپتون رو رفع کنید