مشکل اتصال اینستاگرام - کاربران سراسر جهان با مشکل رو به رو شدند - جدید

با سلام خدمت پای سافت ی های عزیز امروز میخوایم در رابطه با مشکلی که ساعات اخیر برای اینستاگرام پیش اومده و باعث قطعی و نارضایتی اکثر کاربران اینستاگرام شده رو شرح و در موردش صحبت کنیم در ادامه بیشتر در مورد این موضوع پیش خواهیم رفت که چرا اینستاگرامم بالا نمیاد یا با حل مشکل بالا نیامدن اینستاگرام حوصلمونو سر نبریم

علت بالا نیامدن اینستاگرام و مشکل در اپلود و ارسال عکس و فیلم

به روزرسانی شد :
کاربران اینستاگرام در سراسر جهان با مشکل اشتراک گذاری و دسترسی به سرویس عکس های فیس بوک در برنامه های تلفن همراه و وب در روز چهار شنبه را گزارش دادند.

اینستاگرام مسائل مربوط به قطعی رو بعداز ظهر روز چهارشنبه ساعت 8:45 اعلام کرده و بیشتر گزارشات کاربران در این رابطه در شمال شرق ایالات متحده و غرب اروپا متمرکز شده .

سخنگوی فیس بوک تایید کرده که کاربران فیس بوک و واتساپ نیز با مشکل در اتصال و اشتراک گذاری عکس ها، ویدیو ها و فایل ها مواجه شدند.

در بیانیه ای که دقیقا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر ارسال شده یک نماینده فیس بوک گفت: "در جریان همین موضوع ما در حال تلاشیم تا در اسرع وقت به حالت عادی برگردیم و از هر گونه ناراحتی عذرخواهی میکنیم "

instagram down

قطعی اینستاگرام چه پیامد هایی داشت و مسئولین اینستاگرام و فیس بوک چه کاری کردند؟!

فیس بوک در بازه ی زمانی که قرار بود مشکل را حل کند اقدامی نکرده و موجب عصبانیت کاربران آمریکایی و اروپایی شد.

در روز چهارشنبه برای اکثر کاربران اینستاگرام، تماماً تصاویر و فیلم ها برایشان بارگیری نشد همچنین در نسخه دسکتاپ هم این مشکل به صورت کامل رخ داد همراه با پیامِ (No photo description available)  یا پیامهایی با مضنون برچسب هایی مانند ( تصویر ممکن است حاوی غذا باشد). بعضی ها از کاربران هنگامی که سعی کردند که پست بزارن اینستاگرام باهاشون همکاری نکرد و اونها این مشکل رو گزارش دادند

به طور پیشبینی شده، بسیاری از کاربران ناراضی  اینستاگرام توی توییتر با هشتگ #InstagramdDown نسبت به این موضوع واکنش نشون دادن و عنوان موضوع برتر در توییتر در روز چهارشنبه توی آمریکا تبدیل شد.

پیام اینستاگرام در توییتر خطاب به کاربرانی که با مشکل رو به رو شدند

instagam down error اینستاگرام اررور

ما در جریانیم که برخی از افراد هنگام آپلود یا ارسال تصویر و ویدیو توی اینستاگرام مشکل دارن ما واقعا متاسفیم در رابطه با این مشکل و در عین حال در حال تلاسش برای حل این مشکل و برگرداندن همه چیز به حالت عادی در اسرع وقت هستیم. #instagramdown


آخرین باری که همچین مشکلی پیش اومده بود بعد سه هفته قبل بود که حدود دو ساعت طول کشید. در این حالت برخی از کاربران اعلام کردند نمیتونن به اینستاگرام دسترسی پیدا کنن در حالی که دیگران نمیتونستند جستجو یا دسترسی به بخش های دیگر رو داشته باند از دمات سایت اینستاگرام برخی حتی با “5xx server error” رو به رو شدن این اتفاق بعد از این موضوع دو بار دیگه توی ماه ژوئن گزارش شد.

مسائل  فنی اینستاگرام یک روز پس از قطع شدن Cloudflareارائه دهنده محتوا و ارائه دهنده خدمات امنیتی، موجب در دسترس نبود چندین وب سایت و خدمات از جمله "OKCupid, Peloton, Feedly, Discord".
(این مشکل قطع شدن توسط یک  بد افزار اعمال شده)


شاید بپسندید