همه چیز دررابطه با بیت کوین-بخش دوم

در پست قبل توضیحاتی در رابطه با عملکرد بیت کوین و سازنده و... آن به شما ارائه دادیم.

در این پست به ادامه مبحث بیت کوین خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید:

 

چگونه میتوان بیت کوین را تهیه کرد؟

 

1.خرید بیت کوین

ساده ترین راه برای بدست اوردن بیت کوین خرید آن است.این ارز را میتوان از طریق انواع صرافی های موجود و در دسترس خریداری کرد و یا به طور مستقیم از تولید کننده خرید.

 

2.استخراج بیت کوین

راه دیگر بدست اوردن بیت کوین استخراج آن است.تا چند سال پیش هرکس با داشتن رایانه ای قدرتمند میتوانست بیت کوین خود را تولید کند اما با توجه به محبوبیت و افزایش قیمت این ارز شرکت های قدرتمند پا به میدان گذاشتند و با دستگاه های قدرتمند به تولید این ارز پرداختند.

 

3.سایر روشهای کسب بیت کوین

.بیت کوین را میتوان از روش های دیگری هم بدست اورد.مثلا میتوان بیت کوین را مانند باقی پول ها به صورت حقوق دریافت کرد.در حال حاظر تعدادی از شرکت ها حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت میکنند.

علاوه بر آن بسیاری از شبکه های آنلاین به شما وعده دریافت بیت کوین از طریق تبلیغات،دیدن عکس و فیلم،انجام کاری خاص و... را میدهند که البته به شما نسبت به صحت این موضوع هشدار میدهیم.

 

تفاوت بیت کوین با ارز سنتی

عدم تمرکز 

همه ارزهای جهان توسط یک متوالی اداره میشوند که برای انجام یک تراکنش باعث هزینه های گزاف و طلف شدن وقت میشود.از طرف دیگر بیت کوین توسط هیچ شخصی مدیریت نمیشود و دارای یک شبکه نا متمرکز است.

 

بیت کوین نمیتواند جعلی باشد!

بیت کوین یک ارز کاملا امن در مقابل اقدامات تقلبی و جعلی میباشد.از طرفی بیت کوین با استفاده از فناوری بلاک چین و همچنین به وسیله مکانیزم های دفاعی در هر الگریتم گنجانده شده،مشروعیت یافته است.

 

طول عمر

بیت کوین به شکل فیزیکی وجود ندارد به این معنی که ارز دیجیتال نمیتواند از نظر فیزیکی خراب شود و یا از بین برود.

 

عدم محدودیت

برخی از ارزهای دولتی مانند دلار یا یورو در بسیاری از کشور ها قابل استفاده است اما برخی دیگر از ارز ها در کشور های دیگر هیچ ارزشی ندارند و قابل استفاده نیستند.اما بیت کوین یک ارز آنلاین است به این معنی که محدوده عمل مجاز آن در سراسر جهان است.

 

مطالب مرتبط:

همه چیز در رابطه با بیت کوین-بخش اول