10 سایت ساخته شده با فریم ورک جنگو - Django

مقدمه:

هنگامی که شما کلمه ی جنگو را میشنوید اولین چیزی که به ذهن شما می آید چیست؟! جنگو یک فریم ورک بسیار گسترده یا بزرگِ پایتون است با یک جامعه وفادار با حامی بزرگ و مجموعه ای از محصولات درجه یک که هر دو محبوبیت و قابلیت اطمینان آن را ثابت میکند. پایتون بسیار محبوب و نسبتا ساده است برای یادگیری و همین ترتیب جنگو انعطاف پذیری و توانایی خود را با خطور کمتری که از پایتون به ارث برده است نشان میدهد.

آیا میدانید برخی از سایت ها یا سرویس های سطح بالا با جنگو ساخته شده اند ؟ بیایید نگاهی دقیق تر به سایت های حنجالی خارج از کشور بیاندازیم.

Disqus

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

این وب سایت احتمالا یکی از محبوب ترین سایت های وبلاگِ میزبانی وب در جهان است. Disqus فوق العاده آساد برای ادغام با محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا ماننده وردپرس و بسیاری دیگر از فریم وورک هاست. این سایت با بیش از 50 میلیون کاربر در سراسره جهان هم اکنون در حال رشد است و برای صاحبان وبسایت ها برای رسیدن به جوامعشان راه را آسان تر میکند.

Bitbucket

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

ما در عصر سرویس های میزبانی وب زندگی میکنیم روز هایی هستند سورس کد برنامه هایی که نوشتید فقط در دستگاه شماست. با این حال Github بازار را مختل کرده است اما این تنها در آنجا نیست Bit Bucket یک رقیب جدی است که میزبانی Git و Mercurial  را ایجاد کرده است. BitBucket دارای میلیون ها کاربر استو یکی از پایدار ترین سایت های جهان محصوب میشودو امتیاز این سایت +1 برایفریم ورک جنگو و +1 برای Bitbucket که یکی از قابل توجه ترین سایت های جنگویی است.

Instagram

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

در مجموع دو دسته از افراد وجود دارند: کسانی که اینستاگرام را دوست دارند و کسانی که از آن نفرت دارند افزاری که آن را دوست دارند ابتدا عکس هایی از غذای خود را در یک رستوران میگیرند و آن را پست میکنند. در صورتی که کسانی که از اینستاگرام نفرت دارند آن را نمیپذیرند خب اینستاگرام با این وجود غم انگیز محبوب است. این نرم افزار تحت وب بیشتر جوانان را جذب میکند با این وجود به دلیل محبوبیت آن اکثرا یا میتوان گفت تمام وبلاگ نویسان از حساب های اینستاگرام خوب استفاده میکنند تا به طرفدارانشان نزدیک تر شوند. البته قابل ذکر است که قدرت گرفته توسط فریم ورک جنگو است.

Mozilla Firefox

 یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگوصفحه ی راهنمای این مرورگر با جنگو ساخته شده است. موزیلا دومین مرورگر محبوب جهان است بنابراین نیازی نیست که بگیم تعداد افرادی که از آن استفاده میکنند چند نفر هستند.

Addons.mozilla.org  همچنین از جنگو استفاده میکند گرچه ابتدا به زبان php نوشته شده بود ولی واقعا یکی از بهترین نمونه های وب سایت جنگوست.

Pinterest

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

70 میلیون کاربر ؟! 33 میلیون بازدید منحصر به فرد در هر ماه! یکی از بنیانگذاران این وب سایت میگوید آنها جنگو را به تناسب نیازهای خوب تغییر دادند و بدین ترتیب Pinterest را با طبیعت کاربرپسند وقف  دادند و قطعا پادشاه وب سایت های جنگویی این وب سایت است.

NASA

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

داشتن محتوای بسیار بصریه وبسایتِ ناسا همچنان پایدار و کاربرپسند باقی میماند این به وب سایت مانند Instagram و Pinterest محبوب نیست اما هنوز ماهانه دو میلیون بازدید کننده داره. ای تعجب نیست که جنگو برای ساخت برخی عناصر کاربردی سایت استفاده میشود دوست همیشه چیزی را که به آن اعتماد دارد را انتخاب میکند

Onion

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

این وب سایت یکی از بهترین مکان ها برای جستجوی مطالب طنز است نویسندگان در مورد اخبار ملی، بین المللی و محل گزارش میدهند تا آنها را خیره کننده ببینند و احساس کنند به دست آوردن 8 میلیون بازدید کننده در ماه بد نیست.  

Mahalo

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

A و Q سایت هایی هستند که در حال افزایش هستند در واقع برای پاسخ به همه سوالات بسیار جالب است mahalo یکی از این وب سایت هاست البته به عنوان گسترده ای استفاده میشود و hyped به عنوان Quora اما هنور مخاطبان بسیاری را به این سایت اختصاص داده است این سایت در سال 2007 تاسیس شده و تاکنون رشد کرد است (شعاره این وب سایت (همه چیز قابل فهم است)) است این چیزیست که در مورد Mahalo صدق میکند

The Washington Post

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

اگر روزنامه ای با نفوز بالا در جهان وجود داشته باشد مطمعناً واشنگتن پست است وب سایت آنها تنها در جنگو نوشته شده است. ساختن یک وبسایت با چنین ترافیکی با این مقیاس با جنگو کار بسیار خوبیست.

Eventbrite

یکی از معروف ترین سایت های ساخته شده با جنگو

این وبسایت مکانیست که میتوانید رویداد های مختلف، بلیت های خرید، بحث در مورد وقایع و تبلیغ آنها را پیدا کنید این وبسایت با 200 میلیون کمک مالی به مردم از تاریخ انتشار آن رویداد های موفقی را سازماندهی کرده است و بله این وبسایت از   جنگو استفاده میکند زیرا یک فریم ورک قابل اعتماد و محبوب است.

پای سافت هم یکی از وب سایت هاییست که از این فریم وورک استفاده میکند