انجام انواع پروژه های متلب با قیمت استثنایی و کیفیت بالا

مقدمه:

متلب (به انگلیسی: MATLAB) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مورد نظر است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

کار کردن با ماتریسها در متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس ۱*۱ ذخیره می‌شود. یک رشته مانند «Whale is the biggest animal» به شکل ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون‌ها به تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می‌گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می‌شود. فایل‌های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می‌شوند؛ بنابراین جای تعجب نیست که متلب مخفف عبارت آزمایشگاه ماتریس باشد.

علاوه بر توابع فراوانی که خود متلب دارد، برنامه‌نویس نیز می‌تواند توابع جدید تعریف کند.

ساخت رابط گرافیکی کاربر مانند دیالوگ‌هایی که در محیط‌های ویژوال مانند بیسیک و C وجود دارند، در متلب امکان‌پذیر است. این قابلیت، ارتباط بهتری را میان برنامه‌های کاربردی نوشته‌شده با متلب و کاربران برقرار می‌کند.

متلب که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانه و… کاربرد بسیاری دارد.

منبع ویکی پدیا

متلب پروژه ارزان کیفیت بالا

پروژه داری و نمیدونی باید به کی بدی برات انجام بده؟!

پایـ سافت با برخورداری از تیمی متخصص و ممتاز آمادگی دارد تا انجام پروژه های شما را در رشته های مختلف و بخش های مختلف بر عهده گیرد. پایـ سافت این اطمینان را به شما می دهد که پروژه های شما توسط کارشناسان ما دارای کیفیت عالی بوده و جهت ارائه مشکلی نخواهند داشت.

انجام پروژه های متلب برق مکانیک و سایر رشته ها ارزان با کیفیت بالا در کمترین زمان

برای راحتی و سهولت در ثبت سفارش شما میتوانید عنوان یا پروژه ی درخواستی خود را به آیدی تلگرامی زیر ارسال نمایید

آیدی تلگرام: Khorammfar@ شماره تماس: 09374851282

کانال تلگرامی: PYSoft_ir@