دانلود رایگان آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا حرفه ای پایتون مکتب پلاس - استاد جادی

فایل های این دوره به صورت کامل در انتهای این پست اضافه شدند

زبان برنامه‌نویسی پایتون ، از جمله مهارت‌هایی است که در ایران ( و البته جهان ) به عنوان توانایی سودزا محسوب می‌شود و بازار اشتغالی بسیار خوبی دارد.

به همین علت، سعی کردیم تا دوره‌ای بسیار کاربردی و تعاملی در این مورد ارائه دهیم. تلاش ما آن بوده که به کمک استاد جادی، دوره‌ای برگزار کنیم تا در طول آن، با استفاده از بیان خوب و جذاب ایشان و با حل تمرین‌ها و کوییز‌ها، تمام دانسته‌ی خود را در معرض آزمایش قرار دهید و در نهایت این ادعا را داشته باشید که اصول برنامه‌نویسی و زبان برنامه‌نویسی پایتون را فراگرفته‌اید.

داوری آنلاین تمرین‌ها:

در این دوره آموزش پایتون برای اولین بار در ایران، مکتب‌خونه با همکاری Quera امکان داوری آنلاین تمرین‌ها را ارائه کرده است.

با استفاده از این امکان شما تنها چند دقیقه بعد از انجام تمرین‌‌تان بازخوردهای لازم را دریافت می‌کنید که این موضوع تاثیر به سزایی در سرعت و پیوستگی یادگیری شما در حوزه برنامه‌نویسی خواهد داشت.

طول دوره:

برای گذراندن و تکمیل دوره، حدود ۵۰ ساعت آموزشی (7 ساعت در هفته) زمان نیاز است، . از این رو پس از ثبت نام، درس به مدت 7 هفته به طور کامل در دسترس شما قرار خواهد داشت و پس از این مدت تنها به ویدیو‌ها دسترسی خواهید داشت و پروژه‌ها تصحیح نخواهند شد. البته در صورت تمایل به تصحیح پروژه‌ها و دریافت  گواهی‌نامه پس از این 7 هفته می‌توانید دوره را به صورت ماهانه تمدید کنید.

پیش­نیاز دوره:

تلاش شده تا در این دوره، آموزش به صورتی باشد تا اصول کلی و پایه‌ای برنامه‌نویسی، در قالب یک زبان آموزش داده شود.بنابراین، این دوره هیچ پیش‌نیازی ندارد و تمامی علاقه‌مندان (حتی اگر سابقه‌ای نداشته باشند)، می‌توانند از این دوره بهره‌مند شوند.

پروژه‌های این دوره:

در این دوره، بیش از ۱۵ کوئیز، ۲۵ تمرین برنامه‌نویسی و 3 پروژه‌ی برنامه‌نویسی وجود دارد. در پروژه‌ی اول باید یک بازی ساده را پیاده سازی کنید در پروژه دوم نمرات افراد مختلف را از یک فایل csv می‌خواند و روی آن محاسباتی انجام می‌دهد و در پروژه‌ی نهایی نیز باید برنامه‌ی هک از طریق Rainbow را پیاده‌سازی کنید.

حداقل نمره قبولی برای گذراندن دوره آموزش برنامه نویسی پایتون (مقدماتی) برابر با 70 می باشد، لازم به ذکر است انجام کلیه پروژه‌ها و تمرین ها برای اتمام دوره الزامیست.


درباره‌ی مدرس

  • این دوره توسط جادی میرمیرانی، چهره‌ی شناخته شده در زمینه برنامه‌نویسی و علوم داده تهیه و تدریس شده است. جادی به معنای حقیقی کلمه، یک گیک و یک هکره، البته منظور از هکر، دزدی پسورد و ایمیل مردم نیست! بلکه به معنی عشق به دونستن و عشق به تحقیق درباره خیلی از چیزهایی هست که میبینم و میشنویم. جادی بیشتر از ۲۰ سال هست که به صورت حرفه‌ای برنامه‌نویسی میکنه و تجربیات زیادی در این زمینه داره و در شرکت های بزرگی مثل نوکیا و مبین‌نت تجربه کاری موفق داشته. کمتر کسی وجود داره که در زمینه فنی مرتبط با وب فعالیت داشته باشه و جادی رو نشناسه

قیمت اصلی این دوره 229 هزار تومان میباشد ولی برای شما رایگان

برای دانلود به کانال تلگرام مراجعه فرمایید