دانلود دوره آموزش سئو وردپرس و نبرد صفحه اول گوگل به صورت رایگان

پکیج به صورت کامل و سالم به این پست اضافه شد
برای دانلود پکیج به انتهای همین پست مراجعه فرمایید

فیلم آموزش سئو وردپرس

در فیلم آموزش سئو وردپرس نحوه کامل سئو وبسایت خودتان را به شما آموزش خواهیم داد. این پکیج فیلم آموزش سئو و بهینه سازی وبسایت ، شامل چند ساعت آموزش جامع سئو و بهینه سازی وبسایت از روش های قانونی و تست شده می باشد که در طول چند سال فعالیت و تجربه کاری ما در زمینه سئو و بازاریابی موتور های جستجو بدست آمده.

سئو کردن به معنای افزایش ورودی سایت از موتور های جستجوگر هست. این یعنی بدست آوردن مشتریان همیشگی و مادامالعمر! تبلیغات رایگان و همیشگی برای سایت شما!

در این فیلم آموزشی نحوه سئوی قانونی سایت شما بصورت کاملا واضح توضیح داده شده و با مشاهده این فیلم دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ندارید.

سئو چیست؟

سئو یا SEO که به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو و مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. آموزش و گسترش سئو برای سایت ها در کشور های اروپایی از سالها قبل مورد توجه بوده است. همچنین در 5 سال اخیر ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرار گرفته است. همین امر باعث شده که سئو سایت به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گیرد. سئو تنها به معنی بهینه سازی سایت ها برای گوگل نبوده بلکه شامل تمام موتورهای جستجو بوده است. اما در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

چگونگی جذب کاربر در این مورد اهمیت زیادی داره ولی اینکه کاربر بعد از وارد شدن به وب‌سایت شما مدتی را در آن وب سایت بماند و یا به عبارتی جذب وب سایت شما شود و یا به سایت شمامراجعه مجدد داشته باشد شما نیاز دارید از عوامل جذابی برای این امر استفاده کنید، در واقع شما باید کاربر را از گوگل مهم‌تر بدونید برخی از وب‌سایت‌ها اولویت خودشون رو به گوکل می‌دهند که این امر اشتباه است.

سئو چیست؟

شما هم می توانید سایت خود را در رتبه های اول گوگل قرار دهید این امر شاید باور کردنی نباشد اما کسانی که تجربه این مسیر از موفقیت را داشته اند می دانند که قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.

داشتن سئو بالا برای یک وبسایت حرفه‌ای از ضروری‌ترین موارد به حساب می‌آید و شما اگر می‌خواهید یک کسب و کار پررونق داشته باشید میزان سئو سایت شما می‌تونه تاثیر زیادی در این امر داشته باشه.

رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب و کار شما دارد. این امر باعث شده که اکثر وب مستر ها و مدیران وبسایت ها تلاش می کنند که در نتایج موتور های جستجو خصوصا گوگل رتبه بالایی داشته باشند. و این امر باعث رقابت بین کسب و کارهای اینترنتی شده است. و در حقیقت رتبه ی بهتر بین سایت ها در موتور های جستجو به رونق و کیفیت کسب و کار های اینترنتی بستگی دارد. چیزی که از آن به عنوان بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتالی یاد می شود. پس درک بهتر سئو و مفاهیم آن می تواند در بهینه سازی سایت به شما کمک بیشتری کند.

سئو سایت وردپرس به روش اصولی!

همه ی ما تلاش می کنیم که با این مفهوم که سئو یک ترفند و یا حقه است مبارزه کنیم. سئو چیزی فراتر از این می تواند باشد. در طول سال ها، رسانه های اجتماعی برای کشف محتوا و محصولات جدید پیشرفت بسیاری داشته اند. گوگل الگوریتم خود را به معنای واقعی کلمه صدها بار در سال تغییر می دهد. و این با تغییر رسانه های اجتماعی سازگار بوده و سئو بیشتر پیچیده می شود. به طور دائم رتبه بندی خوب در گوگل خواستار یک استراتژی سئو گسترده است که در هر جنبه ای از وب سایت شما متمرکز باشد. مسائل فنی، تجربه کاربر، محتوا در وب سایت شما و حتی امنیت وب سایت شما باید مرتب باشند. برای حفظ رتبه بندی خوب در گوگل، شما باید رویکرد سئو جامع خود را توسعه دهید.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

یکی از مهمترین عوامل کسب و کار های اینترنتی بحث بهینه سازی و موتورهای جستجو است. این امر در جستجو مطالب سایت ها به قدری مهم و ارزشمند است که یکی از عوامل رقابت بین کسب و کار های اینترنتی و شرکت های معتبر در جهان شده است. این که سایت ما در رتبه های اول گوگل قرار گیرد یک امر مهم در ساخت سایت ها و کسب وکار ها می باشد.

یکی از دلایل سئو کردن سایت این است که اگر می خواهیم کسب کارمان در رقابت با کسب کار های اول ایران و یا حتی جهان قرار گیرد می بایست سایت خود را سئو کنیم و با به روز رسانی آن در مقابل سایت هایی با سئو قوی قرار دهیم.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات اینترنتی

یکی از مهم ترین عامل کسب و کارها بازاریابی اینترنتی است. که افزایش تعداد مصرف بازدید کنندگان سایت از طریق شبکه های اجتماعی انجام می شود. امروزه کاربران و مشتریان از راه های جستجو از طریق گوگل نیازمندی های روزانه خود را برطرف می کنند این امر فقط به بازاریابی های اینترنتی و هزینه های آن بستگی ندارد. بلکه به میزان قدرت سئو سایت می توان اشاره کرد. قدرت سئو سایت شما می توان یکی از عوامل اصلی در تبلیغات و گسترش کسب کار شما باشد.

سئو یا تبلیغات در گوگل

مزایای سئو نسبت به تبلیغات محیطی و شهری

یکی از پر هزینه ترین و زمانبر ترین تبلیغات، بازاریابی محیطی است. امروزه کمتر کسی دیده می شود که برای کسب کار خود و تبلیغات از بازاریابی محیطی استفاده کند. برای کمتر شدن هزینه های بازاریابی و گسترش کسب وکار، با کاربران سایت از طریق شبکه های اجتماعی و اینترنتی می توان استفاده نمود.

امروزه وب مستران و مدیران سایت های معتبر و گسترش یافته زمان و هزینه های تبلیغاتی خود را از طریق سئو سایت کاهش می دهند. شما هم اگر بخاهید سایت خود را هم رقیب با سایت های موفق و پر بازدید قرار دهید می بایست یادگیری سئو را شروع کنید.

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

به نمایش سایت در نتیجه جستجو گوگل تبلیغات در گوگل گفته می شود. با توجه با اینکه سایت ما پربازدید ترین سایت موجود و قویترین موتور جستجو در گوگل را داشته باشد، می گویند ترافیک خوبی از تبلیغات در گوگل شامل سایت شما شده است.

همچنین ما می توانیم به دو روش سایت خود را در نتیجه های جستجو ی گوگل نمایش دهیم، روش اول که Adwords نامیده می شود،  شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می نماید که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

در روش دوم تبلیغ در گوگل سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت شما بهینه سازی می گردد تا سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود که این روش را سئو می نامند. در حقیقت می توان کم هزیه ترین روش برای بالا بردن موتورهای جستجو را سئو نام برد. که این امر با اموزش و یادگیری سریع شما را به هدف نزردیکتر می کند.

چرا سئو از تبلیغات گوگلی بهتر است؟

سئو یک بهینه ساز سایت در بلند مدت و دائمی است. و در هر زمان و مکانی بدون هزینه ای می توان آن را ارتقاع داد. اما در صورتی که مدت زمانی که برای Adwords هزینه کرده ایم تمام شود، نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل حذف خواهد شد.

با توجه به بالا رفتن نرخ ارز هزینه های تبلیغاتی در گوگل افزایش یافته است، و امکان ارتقاع Adwords با مشکلاتی مواجه می شود. در صورتی که تعرفه های سئو و انجام بهینه سازی سایت با سئو تغییری نخواهد کرد.

یکی از بزرگترین مشکلات پیش رو برای Adwords  این بوده که ممکن است گوگل در آینده خدمات Adwords را برای ایران به صورت کامل مسدود کند. و این امر باعث ضرر فراوانی برای شرکت هایی می شود که هزینه ی تبلیغاتی خود را بر روی گوگل Adwords می گذارند.

قبلا گوگل Adwords در ایران فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن وجود نداشت و ممکن است این اتفاق مجدد پیش آید و این امر برای کسب کار های اینترنتی بسار ناخوشایند بوده.

چرا باید خودمان سئو را یاد بگیریم؟

من بعنوان مدیر یک سایت اگر بخواهم کسب و کارم را ارتقاع دهم می بایست تمام زیر و بم های راه اندازی یک سایت حرفه ای کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرم. خب یکی از مهمترین این عوامل جستجو در گوگل است. یاد گیری سئو و راه اندازی آن بر روی سایت خود کم هزینه ترین و آسان ترین روشی است که می توانید انجام دهید.

از آنجا که در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است پس یادگیری سئو امری واجب برای وبمستران و مدیران سایت های بزرگ کسب وکار های اینترنتی است. حال اگر بخواهیم از صفر کسب و کار خو را راه اندازی نیم می بایست از همین امروز یادگیری سئو را بصورت پیشرفته شروع کنیم.

در دنیای واقعی هیچ ترفندی وجود ندارد که به شما کمک کند تا رتبه بهتری را داشته باشید. باید هر کاری را که می توانید انجام دهید تا وب سایت جذابی برای کاربران و موتورهای جستجو داشته باشید. افزونه سئو یک راه آسان برای بهینه سازی وب سایت فراهم می کند. اما به شما نیاز دارد تا بهینه سازی کنید.

انجام سئو بر روی سایت خود نیاز به تجربه تخصص فراوانی دارد این امر به این معنی نیست که هر کسی نمیتواند سئو سایت خود را ارتقاع دهد. بلکه بدست آوردن تجربه و تخصص نیاز به یادگیری صحیح و کاربردی دارد. و با یک آموزش مفید می توانید سایت خود را سئو کنید. امور اصلی و کاربردی را در آموزش نبرد صفحه اول گوگل مشاهده نمایید. 

سئو وردپرس به روش اصولی و حرفه‌ای

همانطور که می‌دانید در هر وبسایت، سئو و افزایش ورودی گوگل یک امر حیاتی می باشد و امروزه هر مدیر حرفه ای کسب و کاری می بایست بتواند سئو وبسایت خودش را انجام دهد. پکیجی که مشاهده میکیند شامل ساعت‌ها ویدیو آموزشی سئو به شکل حرفه‌ای می باشد و یکی از خصوصیات این پکیج برای دوستانی که خریداری کرده اند، آپدیت مداوم بر اساس الگوریتم های بروز گوگل می باشد. شما میتوانید ویدیو های آموزشی این پکیج را از بخش پروفایل کاربری خود، دانلود و یا بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید. در این دوره تکنیک هایی گفته شده که سال ها تجربه را در خود جای داده که با این تکنیک ها می توانید کار های جالبی را در سئو سایت خود انجام دهید. به عنوان مثال ایندکس کردن مطالب در عرض پنج دقیقه در گوگل. به این شکل که شما یک پست را در سایت منتشر می‌کنید و در عرض پنج دقیقه در گوگل ایندکس خواهد شد. همین نکته می تواند کاربران را به سمت سایت شما بکشاند و سود شما را چندین برابر کند.

سئو وردپرس
تعداد از افزونه‌های سئو در وردپرس 

افزونه‌هایی جهت افزایش سئو به صورت از پیش طراحی شده موجود هستند که برخی از آن‌ها به صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرند، هزاران افزونه برای افزایش سئو سایت طراحی شده که تمامی افراد مبتدی و یا حرفه‌ای می‌توننند از این افزونه‌ها استفاده کنند. از مهم‌ترین و پرکاربردترین این افزونه‌ها میتونیم به yoast seo و all in one seo pack اشاره کنیم.

ثبت سایت در دایرکتوری برای افزایش سئو

وب­‌دایرکتوری‌­ها سایت‌­های مرجعی هستند که وب‌سایت شما رو با توجه به اینکه در چه زمینه‌ه­ایی فعالیت می‌کنید دسته‌بندی می‌کند که شما می­‌تونید لینک سایت خودتون رو به صورت دستی و اتوماتیک وارد آن کنید البته پیشنهاد می‌­کینم از روش دستی استفاده کنید چون­که ممکنه در روش اتومات لینک شما در دسته­‌بندی مناسب خودش قرار نگیرد.

وب­‌دایرکتوری­‌ها دو دسته رایگان و غیررایگان دارند، شما باید توجه زیادی در انتخاب آن­ها داشته باشید چون­که وب­‌دایرکتوری‌­ها می­‌تونند علاوه بر تاثیرات مثبت، تاثیر منفی نیز بر سایت شما داشته باشد. دایرکتوری­‌ها می­‌تونند برای کاربران نیز مفید باشند به این صورت که زمانی­که سایت‌­ها به صورت دسته­‌بندی شده باشد کاربر راحت­‌تر و سریع­‌تر به سایت موردنظر خودش می­‌رسد که این امر نیز در سئو سایت تاثیر مثبت دارد.

سئو تصاویر را دست کم نگیرید!

در یک وب­‌سایت اهمیت تصاویر به نسبت مطالب بیشتر است، کاربر در ابتدای ورود به یک وب­‌سایت تصاویر قادرند کاربر را جذب کنند و ترغیب به ماندن در سایت ­کنند همینطور می­‌تونه فعالیت سایت شما رو تنها با یک عکس به کاربر نشون بده و محصولات شما رو معرفی کند.

معمولا سئو تصاویر زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد و در این باره توضیحات زیادی داده نمی‌­شود، اینکه شما در مقالات موجود در وب‌سایت خود تصاویر مربوط به آن را قرار دهیم باعث می­شه کاربری که به سایت شما مراجعه کرده از خواندن اون مقاله خسته نشه علاقه­‌مند به ماندن در سایت شما شود این امر نه تنها باعث بالا بردن سایت شما می‌­شود بلکه پیشرفت و فروش بالایی را برای وب‌سایت­‌های فروشگاهی دارد.

اسم تصاویر در وب‌­سایت شما بسیار مورد اهمیت است، اسم تصاویر محتوای آن را به کاربر نمایش می‌دهد، هرتصویر به صورت پیش‌­فرض یک اسم داره اما شما زمانی‌­که می­‌خواهید یک تصویر رو در سایت خودتون به اشتراک بذارید بایستی عنوان آن را با توجه به محتوای آن تغییر بدهید. اگر می­‌خواهید سئو سایت خود را افزایش دهید لازم است به مواردی مانند alt تصاویر توجه بیشتری کنید، توی متن alt عنوان تصاویر رو حتما بنویسید با انجام این کار سایت شما در نتایج گوگل عملکرد بهتری پیدا می­‌کند و زمانی­‌که یک کاربر متنی رو جست و جو می­‌کند اگر با تصاویر وب­‌سایت شما مرتبط باشه تصویر مربوطه رو برای کاربر به نمایش در می­‌آورد.

تاثیر وبمستر تولز در سئو
تاثیر وبمستر تولز در سئو وب‌سایت

ابزار زیادی می‌­تونند شما رو در بالا بردن سئو سایت خود کمک کنند اما برخی از این ابزارها از اهمیت کمتر و یا بیشتری برخوردار هستند، یکی از ابزارهایی که می‌تواند در این مورد بسیار مفید باشد گوگل وبمستر تولز است، یکی از دلایلی که این ابزار رو از بیشتر ابزارها جدا می­‌کند ارائه آن توسط گوگل می‌­باشد درواقع این ابزار چون از طرف گوگل ارائه شده اعتبار خودش از از گوگل تامین کرده، این ابزار با بررسی کردن کلمات کلیدی سایت شما کاربران را به وب‌سایت شما راهنمایی می‌کند در واقع میزان بازدیدکنندگان سایت شما با استفاده از این ابزار افزایش به‌سزایی پیدا می‌کند درنتیجه این موضوع باعث بالا رفتن سئو سایت می‌شود. گوگل وبمستر تولز نه تنها برای صاحبان وب‌سایت بلکه برای کاربران نیز مفید است.

تاثیر بک لینک در سئو

تاثیر بک لینک در سئو

بک‌لینک یعنی اینکه ما یک لینک رو با یک کلمه منحصر­ به‌فرد از یک وب­‌سایت دیگر بخریم و اون وب­‌سایت لینک سایت ما رو در صفحات مختلف خود قرار دهد، اگر لینک­‌های ما در سایت­‌های معتبرتری نشان داده شوند در نتیجه لینک ما در گوگل نتایج بهتری خواهد داشت و سئو سایت ما رتبه بهتری را کسب می­‌کند.

در پکیج آموزشی سئو وردپرس،  تاثیر بک‌لینک وچرایی خرید آن را به شما آموزش می‌­دهیم همچنین در مورد خریداری کردن و یا نکردن بک‌لینک‌­های مدت‌دار و یا دائمی هم به شما توضیح داده می‌­شود.

در فیلم آموزش سئو وردپرس به چه سوالاتی پاسخ می دهیم؟

 • سئوی وبسایت چه اهمیتی در وب و بازاریابی اینترنتی دارد؟
 • نقشه سایت چیست و چه کنیم که در رشد وبسایت ما تاثیر مثبت داشته باشد؟
 • چگونه مطالب سایت را در کمتر از 5 دقیقه در گوگل ثبت کنیم؟!
 • چگونه یک پست مفید و سئو شده در وردپرس ارسال کنیم؟
 • ارور های گوگل وبمستر چیست و چگونه آنها را رفع کنیم؟
 • چگونه افزونه سئو وردپرس را طوری تنظیم کنیم که بیشترین ورودی گوگل را داشته باشیم؟
 • چطور کلمات کلیدی مورد نظر را برای مطالب سایت وردپرس پیدا کنیم.
 • چطور سایت میهن وردپرس را به صفحه اول گوگل رساندیم؟!
 • و ارائه نکات ریز دیگر درباره نحوه افزایش ورودی گوگل سایت شما…

این پکیج آموزشی مناسب چه افرادی هست؟

 • مدیران وبسایت های اینترنتی که به افزایش رتبه و بازدید سایت خود اهمیت می دهند.
 • علاقه مندان به بازاریابی آنلاین و SEM – search engine marketing
 • افرادی که می خواهند بدون صرف هزینه های تبلیغاتی فروش خود را بصورت رایگان افزایش دهند.
 • افرادی که می خواهند بدون پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ، خودشان سایتشان را بهینه سازی کنند.

سر فصل های این دوره آموزشی

 • سئو چیست؟
 • موارد مورد نیاز برای سئو
 • سئو کلاه سیاه چیست؟
 • سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری چیست؟
 • کلمه کلیدی کانونی چیست؟
 • سرچ کنسول یا وبمستر تولز چیست؟
 • تفاوت سئو و Google Adwords
 • تاثیر تبلیغاتی گوگل در سئو
 • تگ Title و تاثیر آن در سئو
 • Meta Description و تاثیر آن در سئو
 • تگ Keywords و تاثیر آن در سئو
 • تاثیر تگ یا برچسب‌های وردپرس در سئو
 • استفاده مناسب از برچسب‌های وردپرس در سئو
 • پیدا کردن کلمه کلیدی کانونی برای هر صفحه
 • تعداد کلمات مورد نیاز پست برای سئوی مناسب
 • Heading‌ها در سئو
 • استفاده مناسب از هدینگ‌ها برای سئو
 • تگ Strong در سئو
 • لینک دهی داخلی و استفاده مناسب از آن
 • نوشتن یک پست سئو شده در وردپرس بصورت عملی
 • نقشه سایت چیست؟ تاثیر نقشه سایت در سئو
 • بهترین افزونه سئو برای وردپرس
 • انجام تنظیمات کامل افزونه سئو وردپرس
 • لینک بخریم یا نه؟ چطور؟
 • سئو کردن تصاویر وردپرس
 • نقش سرعت سایت در سئو
 • محتوای تکراری یا Duplicate Content در سئو
 • حل مشکل محتوای تکراری در سئو
 • حل مشکل محتوای تکراری صفحه‌بندی وردپرس
 • لینک‌های زیاد تولید نکنید!
 • ستاره دار کردن نتایج گوگل! آری یا نه؟! چطور؟
 • نمایش مسیر کاربر در گوگل
 • فایل ربات و تاثیر آن در سئو
 • نقش خطاهای سایت و سرور در سئو
 • موبایل ریسپانسیو و تاثیر آن در سئو
 • AMP چیست؟ افزایش چند برابری ورودی گوگل موبایلی با AMP
 • SSL و تاثیر آن در سئو
 • این‌کارها را نکنید!
 • Auto Content چیست؟
 • Cloaking چیست؟
 • sneaky redirects چیست؟
 • Hidden text چیست؟
 • Doorway Pages چیست؟
 • Scraped content چیست؟
 • Irrelevant Keywords چیست؟
 • Phishing/Trojan چیست؟
 • Abusing RichSnippets نکنید!
 • حالا اگر اشتباه کردیم چی؟
 • سئو کردن دسته‌بندی‌های وردپرس
 • ثبت مطالب در عرض چند دقیقه در گوگل!!!
 • Google Discovery چیست؟
 • سند باکس گوگل چیست؟
 • HoneyMoon یا ماه عسل وب‌سایت
 • اصطلاحات رایج در سئو
 • سئو آن پیج و آف پیج چیست؟
 • SEM چیست؟
 • SMO چیست؟
 • SMM چیست؟
 • PPC چیست؟
 • HEO چیست؟
 • Anchor text چیست؟
 • Crawler یا Robot یا Spider چیست؟
 • ترافیک چیست؟
 • منظور از ریدایرکت چیست؟
 • از URL فارسی استفاده کنیم یا لاتین؟
 • نقش دامنه و پسوند دامین در سئو
 • نسبت متن به کد در سئو
 • به‌روز رسانی به موقع وب‌سایت
 • استفاده از پست مهمان
 • الگوریتم‌ گوگل چیست؟
 • الگوریتم‌های معروف گوگل
 • الگوریتم PayDay Loan
 • الگوریتم Mobile Friendly
 • الگوریتم Panda
 • الگوریتم Penguin
 • الگوریتم کبوتر گوگل
 • الگوریتم مرغ مگس خوار
 • الگوریتم Pirate
 • الگوریتم Zebra
 • الگوریتم Mobile Geddon
 • الگوریتم TopHeavy
 • الگوریتم Freshness
 • الگوریتم EMD
 • الگوریتم Florida 2
 • ارتباط الکسا و سئو

Password: www.pysoft.ir

فایل های این پکیج آموزشی به خواست مدرس این دوره از وب سایت پای سافت حذف شد.