معرفی برترین کتابخانه های پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی محبوب بین برنامه نویسان است.همانطور که در پیش گفتیم زبان برنامه نویسی پایتون در رده زبان های برنامه نویسی رتبه اول را داراست.

در این بخش قصد داریم برترین کتابخانه های پایتون را برای شما معرفی کنیم.با ما همراه باشید:

 

1.Scrapy

این کتابخانه محبوب برای web scraping است و وظیفه آن ساخت خزنده های وب است.از این کتابخانه همچنین در مواردی مانند داده کاوی و خودکارسازی تست ها نیز استفاده میشود.

 

2.Pytorch

این کتابخانه یک بسته محاسباتی مبتنی بر پایتون است که از قدرت واحد های پردازش گرافیکی استفاده میکند.

 

3.Pendulum

این کتابخانه برای کار با زمان است.با استفاده از این کتابخانه میتوان بر اساس ناحیه زمانی تاریخ و ساعت را نمایش دهید.

 

4.Requestes

این کتابخانه یکی از محبوب ترین کتابخانه ها بین کاربران پایتون است.وظیفه اصلی این کتابخانه کار با API هاي Restful است.به صورت ساده تر به شما این امکان را میدهد تا از طریق پروتوکل HTTP/1.1 درخواست مورد نظر را فرستاده و جواب دریافت کنید.

 

5.PyFlux

این کتابخانه برای تجزیه و تحلیل سریال پیش بینی های سری زمانی است.کاربران میتوانند از طیف قابل انعطاف گزینه های مدل سازی و استنباط را انتخاب کنند و از خروجی برای پیش بینی و گذشته نگری استفاده کنند.

 

6.Zappa

وظیفه این کتابخانه آسان کردن ساخت اپلیکیشن های Server-less است.

 

7.Arrow

این کتابخانه که از پایتون 2 و 3 پشتیبانی میکند کاربرد های بسیاری از قبیل قالب بندی،تبدیل تاریخ و... دارد.همچنین جایگزین خوبی برای Datatime به شمار میرود.

 

8.Theano

این کتابخانه برای یادگیری عمیق است و برای بهینه سازی،تعریف و ارزیابی معادلات عددی ریاضی به کار برده میشود.

 

9.Ipython

این ابزار به شما اجازه میدهد که کد های پایتون را روی مرورگر اجرا کنید.این کتابخانه روی بیشتر سیستم عامل ها مانند ویندوز و مک و لینوکس و خانواده یونیکس کار میکند.

 

10.TensorFlow

این کتابخانه نیز برای یادگیری ماشین است که جایگیزین خوبی برای Theano میباشد.این ابزار میتواند روی گوشی های موبایل،سیستم های تک سی پی یو و حتی GPU اجرا شود.

 

مطالب مراتبط:

سورس پروژه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی به زبان پایتون

دانلود رایگان پکیج آموزش برنامه نویسی پایتون پراوید