سورس کد ربات های مختلف تلگرامی

سلام، امروز توی پای سافت چند تا سورس کد ربات تلگرام رو براتون آماده کردیم امیدوارم به دردتون بخوره، تمام ربات هایی که به دست پای سافت نوشته شده اند به زبان پایتون و کتابخانه پایروگرام هستند..

  • ربات دانلود فایل با لینک مستقیم

ربات دانلود فایل با لینک مستقیم

شما با استفاده از این ربات میتونید تمام فایل های تلگرام رو از حجم یک مگابایت یا حتی کمتر تا هر حجمی که خواستید رو با دستور download دانلود کنید و به لینک دانلود تبدیل کنید. روند این داستان وقتی جالب میشه که رباتتون روی سرور باشه و فایل های یک گیگابایتی رو در عرض یک دقیقه براتون دانلود کنه و به لینک دانلود تبدیل کنه تا دردسر هایی که توی دانلود فایل توی تلگرام داشتید رو فراموش کنید.

  • ربات تلگرام ارسال انبوه پیام

این ربات دستورات متعددی داره، میتونید به رباتتون لینک، ایدی، با حتی چت آیدی یه گروه رو بدید تا اونجا عضو بشه و متن، عکس ویدئو یا هر چیز دیگه ای که میخواید رو به تمام کاربر های اون گروه ارسال کنه.

  • درگاه زرین پال در ربات تلگرام

این سورس کد به شما این قابلیت رو میده تا ربات تلگرامیتون رو به درگاه زرین پال متصل کنید و کاربر به آسانی باهاش پرداخت انجام بده. قابل ذکره که این ربات پایتونی با کمابیش با جنگو هم سرو کار داره


دوستان این چند ربات فقط تعداد انگشت شماره ربات هائیست که پای سافت برای شما آماده کرده اگه شما ایده ای دارید یا نیازمند ربات تلگرامی برای کانال یا گروه یا استفاده ی شخصی خودتون به زبان پایتون هستید میتونید با آیدی زیر جهت ثبت سفارش پیام بدید

برای ثبت سفارش به آیدی @khorammfar در تلگرام پیام بدید.